Zamknij

Koparka zmiażdżyła osobówkę. Kierowca nie miał żadnych szans

17.05.2021 14:58
Wypadek niedaleko Chojnic. Zginął 22-latek
fot. PSP w Chojnicach

Na drodze wojewódzkiej pomiędzy Silnem a Chojnicami samochód osobowy zderzył się czołowo z koparką. 22-letni kierowca osobówki zginął na miejscu, a pasażer trafił do szpitala.

Śmiertelny wypadek na Pomorzu. 22-letni kierowca samochodu osobowego jadąc do Chojnic, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas na łuku drogi i uderzył w nadjeżdżającą z przeciwka koparkę. Rzeczniczka Komendanta Powiatowego Policji w Chojnicach Justyna Przytarska przekazała Faktowi, że 22-latek zginął na miejscu. Ranny pasażer został przewieziony do szpitala.

Zderzenie osobówki z koparką niedaleko Chojnic. Nie żyje 22-latek

Okoliczności wypadku są wyjaśnianie. Rzeczniczka policji w Chojnicach poinformowała, że kierowca koparki był trzeźwy. Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń.

Po wypadku droga była zablokowana. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej - jednostka z Chojnic oraz strażacy z OSP w Ogorzelinach.

Służby usuwały wrak osobówki, która została całkowicie zniszczona przez koparkę. W wypadku uszkodzona została też bariera energochłonna, w którą uderzył samochód. Ruch na drodze udało się przywrócić około 11 godziny.

RadioZET.pl/Fakt.pl/KP PSP w Chojnicach