Zamknij
Wypadek
  • Wypadek w Chojnach Młodych (woj. podlaskie)
  • Wypadek w Chojnach Młodych (woj. podlaskie)
  • Wypadek w Chojnach Młodych (woj. podlaskie)
  • 5 Zobacz
fot. Facebook/OSP Miastkowo

Po przewiezieniu do szpitala zmarł 62-letni kierowca, ciężko ranny w czwartek rano w wypadku koło miejscowości Chojny Młode (woj. podlaskie) na drodze krajowej nr 61 na odcinku Łomża-Ostrołęka. 

Informację o śmierci jednego z kierowców potwierdził w komunikacie dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Wcześniej była mowa o jednej osobie rannej w tym wypadku. Zdjęcia z miejsca zdarzenia opublikowała Ochotnicza Straż Pożarna w Miastkowie:

Według wstępnych informacji policji kierowca audi a4, wyjeżdżając na drogę krajową 61, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy audi a6. W ciężkim stanie do szpitala trafił 62-letni kierowca pierwszego z tych samochodów. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. 

29-latek kierujący audi a6 zaraz po zdarzeniu - jak to ujęła policja - "oddalił się" z miejsca wypadku, ale wrócił po kilkunastu minutach. Okazało się, że był w stanie po spożyciu alkoholu - wstępne badanie alkomatem wykazało, że miał blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Według komunikatu drogowców droga może być zablokowana jeszcze przez kilka godzin. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Facebook