Zamknij

Zaginęła 13-letnia Nicola. Nie daje znaku życia, "rodzina jest zrozpaczona"

21.01.2021 10:51
Nicola Spandel
fot. chorzow.slaska.policja.gov.pl

Zaginęła 13-letnia Nicola z Chorzowa. Dziewczynka opuściła swoje miejsce zamieszkania i do tej pory nie skontaktowała się z bliskimi. Policjanci apelują o pomoc w poszukiwaniach nastolatki. "Rodzina jest zrozpaczona, prosimy o udostępnianie informacji" - informuje z kolei grupa poszukiwawcza.

Zaginięcie 13-letniej Nicoli Spandel ogłosiła chorzowska policja. Policjanci z Chorzowa poszukują 13-latki, która w środę wyszła z domu i dotąd nie nawiązała kontaktu z rodziną. W czwartek śląska policja opublikowała na swoich stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych personalia oraz zdjęcie zaginionej nastolatki. Jej poszukiwania trwają od środy. ''Prosimy Państwa o udostępnianie. Rodzina jest zrozpaczona zaginięciem Nicoli, pomóżmy im ją odnaleźć" - napisano w komunikacie zamieszczonym na stronie "Śladem Zaginionych" na Facebooku".

Zaginęła 13-letnia Nicola. Wyszła z domu i nie wróciła, jest pilny apel policji

Zaginiona Nicola ma ok. 160 cm wzrostu, jest szczupłą blondynką, ma długie, proste włosy i piwne oczy. Nosi aparat ortodontyczny. W chwili zaginięcia dziewczyna miała na sobie zieloną kurtkę, szarą chustę, jasnoniebieskie dżinsy, sportowe czarne buty z białym napisem NIKE oraz szarą czapkę z napisem NASA.

Ktokolwiek widział lub zna miejsce pobytu Nicoli Spandel, proszony jest o kontakt z policjantami z Chorzowa - osobiście albo pod numerami telefonów 48 85 452 66 lub 112" - apelują funkcjonariusze.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP/Facebook