Zamknij

Na drodze zderzyły się trzy samochody, w tym dwie ciężarówki. Nie żyje jedna osoba

PAP
28.11.2021 15:47
Wypadek
fot. Stanisłąw Bielski/REPORTER (zdjęcie ilustracyjne)

58-letni mężczyzna zginął, a 24-letnia kobieta została ranna w wypadku drogowym, do którego doszło w niedzielę po południu na DK 50 w powiecie żyrardowskim (woj. mazowieckie). Osobówka zderzyła się tam z dwoma samochodami ciężarowymi.

O wypadku najpierw poinformowała Polską Agencję Prasową Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. 

Chudolipie. Wypadek na DK 50. Nie żyje jedna osoba

Jak poinformowała w rozmowie z PAP podkom. Aleksandra Calik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, wypadek wydarzył się o godz. 12.30 w miejscowości Chudolipie w gm. Mszczonów.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący seatem 58-letni mężczyzna wyprzedzał samochód ciężarowy w niedozwolonym miejscu, na podwójnej ciągłej, i zderzył się czołowo z inną ciężarówką nadjeżdżającą z przeciwka.

58-letni kierowca seata zginął na miejscu, mimo podjętych czynności medycznych

podkom. Aleksandra Calik, KWP Radom

Razem z mężczyzną seatem podróżowały dwie kobiety. Jedna z nich nie odniosła obrażeń. Druga, w wieku 24 lat, została ranna i trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowcy ciężarówek byli trzeźwi. DK 50 jest zablokowana. Wyznaczono objazdy przez Grójec i Tarczyn. Według policji utrudnienia mogą potrwać jeszcze do ok. godziny.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP