Zamknij

Przechodzień znalazł ciało motocyklisty. Na miejscu prokurator

Redakcja
26.10.2018 11:40
Przechodzień znalazł ciało motocyklisty. Na miejscu prokurator
fot. Damian KLAMKA/East News

Policjanci badają okoliczności i przyczyny tajemniczej śmierci mężczyzny z gminy Jędrzejów (województwo świętokrzyskie), którego ciało znalazł przy drodze w piątek rano przechodzień.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Dramatycznego odkrycia dokonał zupełnie przypadkiem, idąc szutrową drogą w okolicach miejscowości Potok Borów.

Na miejscu prokurator

Zobacz także

Sprawę opisał portal świętokrzyski Echo Dnia. O tragicznym odkryciu zostali natychmiast poinformowani funkcjonariusze policji. Jak mówili w rozmowie z portalem, osoba zgłaszająca poinformowała ich o tym, że ciało człowieka leżało przy drodze, natomiast parę metrów dalej znajdował się porzucony motocykl.

Zobacz także

Na miejscu zdarzenia pojawili się również ratownicy medyczni z lekarzem pogotowia. Stwierdzono śmierć mężczyzny. Policjantom udało się również określić wiek zmarłego. Jak poinformowali Echo Dnia, to 35-latek, mieszkaniec gminy Jędrzejów. Miał on najprawdopodobniej jechać motorowerem, kiedy doszło do przewrócenia maszyny. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy w wypadku brały udział także inny osoby lub czy doszło do zderzenia np. z samochodem.

Zobacz także

Jak podaje Echo Dnia, obecnie na miejscu tragedii pracuje prokurator. Wezwano też biegłych. Policja zabezpiecza ślady oraz ustala okoliczności i przyczyny zdarzenia. Funkcjonariusze próbują również ustalić, kiedy doszło do dramatycznego wypadku.

 

RadioZET/echodnia.eu.swietokrzyskie/JZ