Zamknij

Ciężarna poczuła skurcze na cmentarzu. Poznańscy policjanci zorganizowali konwój do szpitala

Redakcja
01.11.2017 11:55
Ciężarna poczuła skurcze na cmentarzu. Poznańscy policjanci zorganizowali konwój do szpitala
fot. Flickr (zdj. ilustracyjne)

Kobieta będąc w zaawansowanej ciąży odwiedziła jeden z poznańskich cmentarzy. Skończyło się tym, że policjanci konwojowali ją aż do szpitala, gdzie urodziła. Gdyby nie mundurowi, przyszła mama, wraz z rodziną, utknęłaby w korkach.

Zagłosuj

Odwiedzasz 1 listopada groby swoich bliskich?

Liczba głosów:

Przyszła mama postanowiła odwiedzić groby swoich bliskich na poznańskim Miłostowie. Była godz. 6 rano, gdy wraz z rodziną przyjechali na cmentarz. W pewnym momencie kobieta poczuła skurcze.

Skurcze na cmentarzu

Trzeba było natychmiast jechać do szpitala. Niestety o tej porze okolica była już zakorkowana. – Przyszła mama obawiała się, że auto, którym została przywieziona na cmentarz nie przebije się przez korki. Poprosiła o pomoc policjantów, patrolujących okolice nekropolii. Ci, nie tracąc ani chwili, na sygnałach konwojowali pojazd z rodzącą do szpitala – komentowała Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Szczęśliwy finał!

Akcja zakończyła się pełnym sukcesem. 1 listopada tuż po godzinie 9 rano na świat przyszła zdrowa dziewczynka. Gratulujemy zarówno rodzicom, jak i policjantom.

Tymczasem w warszawskim sklepie spożywczym:

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP/strz