Zamknij

Tragiczny wypadek pod Płońskiem. Zginął kierowca, 13-letnie dziecko w szpitalu

21.07.2021 12:52
Wypadek w Ćwiklinku. Zginął kierowca bmw
fot. Płońsk w Sieci

Nieostrożność kierowcy bmw doprowadziła w środę o poranku do tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 7 w Ćwiklinku, niedaleko Płońska (woj. mazowieckie). Podjęta przez ratowników akcja reanimacyjna nie przyniosła skutku, 51-latek zmarł.

Wypadek w Ćwiklinku na drodze krajowej nr 7. O poranku na ruchliwej "krajówce" zderzyły się trzy samochody. Jak podały służby, do kraksy doprowadziła nieostrożność kierowcy bmw.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący bmw, który jechał w kierunku Gdańska, w trakcie manewru wyprzedzania nie zachował ostrożności i doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo z naprzeciwka samochodem marki Nissan. Następnie w wyniku przesunięcia, bmw uderzyło jeszcze w jadącą skodę – relacjonował serwisowi Płońsk w Sieci Adam Maliński, naczelnik płońskiej drogówki.

Ćwiklinek. Kierowca bmw spowodował tragiczny wypadek. Sam zginął na miejscu

Wskutek zderzenia zginął kierowca samochodu bmw. Jak wyjaśniał Maliński, w wypadku ucierpiały cztery osoby, w tym mające 13 lat dziecko. Ranni trafili do szpitala. Na drodze przez wiele godzin występowały utrudnienia w ruchu. Policja wyznaczyła objazdy, prowadzi postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

RadioZET.pl/Płońsk w Sieci