Zamknij

Czarzasty zadrwił z Biedronia. Poszło o zdjęcie z wakacji

Redakcja
04.01.2019 13:03
Czarzasty zadrwił z Biedronia. Poszło o zdjęcie z wakacji
fot. B.Zawrzel/Reporter

– Ludzie, którzy mają piękne umysły, pokazują piękne umysły. Ludzie, którzy mają piękne stopy, pokazują piękne stopy – stwierdził w programie „Graffiti” w Polsat News lider SLD Włodzimierz Czarzasty. Polityk skomentował w ten sposób jedno ze zdjęć Roberta Biedronia z wakacji w Nikaragui, zamieszczone na Instagramie.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

3 lutego na warszawskim Torwarze Robert Biedroń wystartuje ze swoim nowym projektem politycznym. Obecnie jednak były prezydent Słupska wypoczywa w Ameryce Środkowej i co jakiś czas, za pośrednictwem mediów społecznościowych, dzieli się z internautami zdjęciami z wakacji.

Zobacz także

Niektóre z nich nie spotkały się jednak z przychylną reakcją. Wszystko za sprawą kraju, jaki za cel obrał sobie Robert Biedroń, a mianowicie Nikaragui. Część internautów przypomniała Biedroniowi, że w państwie tym notorycznie łamane są prawa człowieka.

Na innym ze zdjęć opublikowanym na Instagramie Biedroń eksponuje swoje stopy spoczywające na hamaku. Wielu internautów błyskawicznie porównało fotografię do tej opublikowanej swego czasu przez Dominika Tarczyńskiego z PiS, nie szczędząc przy tym złośliwości.

Do komentowanego w mediach społecznościowych zdjęcia stóp Roberta Biedronia odniósł się także Włodzimierz Czarzasty z SLD. „Ludzie, którzy mają piękne umysły, pokazują piękne umysły. Ludzie, którzy mają piękne stopy, pokazują piękne stopy. Każdy robi politykę tak, jak uważa” – stwierdził Czarzasty na antenie Polsat News.

Zaznaczył jednak, że Biedroń uprawia politykę w sposób „niesztampowy” i osobiście trzyma za niego kciuki.

RadioZET.pl/BM