Zamknij

Zaginęła 23-letnia Klaudia z kilkumiesięcznym dzieckiem

12.10.2020 15:08
Zaginiona Klaudia Sadkowska
fot. Zaginieni Cała Polska/Facebook

Zaginęła 23-letnia Klaudia Sadkowska. Kobieta zniknęła razem ze swoim 10-cio miesięcznym synkiem Aleksandrem - alarmuje grupa poszukiwawcza "Zaginieni Cała Polska". Rodzina i policja apelują o pomoc w poszukiwaniach młodej mamy i jej dziecka. Życie 23-latki może być zagrożone - podkreślają poszukiwacze. W domu na mamę czeka także jej córeczka - 4-letnia Oliwia.

Zaginęła 23-letnia Klaudia Sadkowska. Kobieta zniknęła wraz z 10-cio miesięcznym synkiem o imieniu Aleksander. 23-latka pochodzi z miejscowości Czechowice-Dziedzice (województwo śląskie), ale ostatnio mieszkała ze swoim partnerem Damianem M. w Czechach.

Zobacz także

Według informacji grupy "Zaginieni Cała Polska", młoda kobieta ostatni raz kontaktowała się z rodziną 8 sierpnia 2020 r. Od tego czasu jej telefon pozostaje wyłączony.

"Poszukuję córki Klaudii z kilkumiesięcznym dzieckiem. Od paru miesięcy nie daje znaku życia. Widziana w różnych miejscach w kraju, jak również za sąsiednią granicą. Proszę o udostępnienie i pomoc w poszukiwaniach. W razie jakichkolwiek informacji proszę o kontakt. Tel 883-760-113. Nr tel na komisariat policji. 32-214-88-10" - apeluje w mediach społecznościowych matka zaginionej.

Zobacz także

W domu rodzinnym na 23-letnią Klaudię czeka jej córka - 4-letnia Oliwia.

Rysopis zaginionej

Klaudia Sadkowska ma 23 lata, 67 centymetrów wzrostu i waży około 50 kilogramów.

Ma brązowe oczy, brązowe włosy i znaki szczególne. Są to tatuaże: kokardka przy żebrach i napis w okolicy pachwiny. Poniżej publikujemy zdjęcie zaginionej:

klaudiasadkowska

fot. Zaginieni Cała Polska/Facebook

Zobacz także

Policja apeluje o pomoc

"Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach - Dziedzicach pod numerem telefonu 32 214 88 10 lub numerem alarmowym 112. Anonimowo również na skrzynkę e-mail zaginelazaginal@wp.p" - czytamy w komunikacie.
Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na FacebookuRadioZET/Zaginieni Cała Polska/Facebook