Zamknij

Kobieta w ciąży wbiegła pod jadący tramwaj. Nagranie trafiło do sieci

04.02.2020 22:10
Częstochowa
fot. MPK Częstochowa

MPK w Częstochowie opublikowało w sieci nagranie przedstawiające ciężarną kobietę, która na czerwonym świetle weszła wprost pod jadący tramwaj. - Cudem nie ucierpiała - powiedział Polsat News Maciej Hasik, rzecznik prasowy przedsiębiorstwa.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

- Cudem nie ucierpiała. Ale zawsze może być kolejny raz, kiedy człowiek może nie mieć tyle szczęścia - skomentował zdarzenie rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, Maciej Hasik.

Zobacz także

MPK w Częstochowie opublikowało nagranie "ku przestrodze". Ma ono wpłynąć na zachowanie osób przechodzących na pasach.

Zobacz także

Na nagraniu widzimy dwie osoby, które wchodzą na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. W dodatku wchodzą one wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Jedną z nich jest ciężarna kobieta.

Zobacz także

"Do potrącenia przez tramwaj dochodzi z winy pieszego. Kobieta cudem wychodzi ze zdarzenia bez obrażeń zagrażających życiu i...ciąży, w której się znajduje" - poinformowało MPK w Częstochowie.

- Chcemy, aby ludzie myśleli, że tramwaj to nie jest dodatek do miejskiego krajobrazu, ale wygodny środek transportu i największy z pojazdów jaki się porusza po ulicach. Pieszy w starciu z tramwajem nie ma szans - dodał w rozmowie z Polsat News Maciej Hasik.

Zobacz także

RadioZET.pl/ PolsatNews