Zamknij

Ochroniarz klubu pobił kobietę, bo przyszła w bluzce z tęczą

30.07.2019 17:55
Ochroniarz pobił kobietę pod klubem w Częstochowie
fot. Karolina Krauze

Częstochowscy policjanci wyjaśniają sprawę pobicia kobiety przed jednym z klubów w centrum miasta. Według poszkodowanej, ochroniarz klubu dotkliwie pobił ją między innymi za to, że miała na sobie bluzkę z tęczowym sercem.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Ochroniarz miał jej powiedzieć, że w takim stroju nie wejdzie i użył niecenzuralnych słów. Chwilę późŸniej uderzył kobietę piꜶcią w twarz.

Zobacz także

Kobieta trafiła na SOR. Lekarz napisał w rozpoznaniu: skręcenie i naderwanie stawów i więzadeł innych i nieokreślonych części szyi, stłuczenie głowy i szyi, rany tłuczone wargi dolej i górnej, skręcenie kręgosłupa szyjnego - informuje Onet.pl.

Gośœcie klubu wezwali policję i pogotowie. Według poszkodowanej, policjanci mieli ją ignorować kiedy po powrocie ze szpitala chciała złożyć doniesienie. W komisariacie trwa kontrola z komendy wojewódzkiej. Klub przeprasza za to co się stało, a ochroniarz stracił pracę.

Zobacz także

Policjanci zabezpieczyli już filmy z kamer monitoringu. Będą wyjaœśniać zarówno sprawę pobicia jak i zachowania policjantów w czasie i po interwencji.

RadioZET.pl/ Tomasz Maszczyk