Zwłoki mężczyzny w mieszkaniu. W lokalu przebywały inne osoby

18.02.2020 16:28
Zwłoki mężczyzny w mieszkaniu. W lokalu przebywały inne osoby

Na początku służby podejrzewały że doszło do zatrucia czadem, jednak okazało się, że jego stężenie w lokalu wcale nie było śmiertelne. Poza zmarłym mężczyzną, w mieszkaniu przebywały 3 kobiety, które przewieziono do szpitala na badania.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Tragiczne odkrycie w mieszkaniu jednego z bloków przy ulicy Limanowskiego w Częstochowie. We wtorek około godziny 3.00 nad ranem, na policję wpłynęło zgłoszenie o zwłokach 54-letniego mężczyzny – podaje portal wczestochowie.pl.

Zobacz także

W mieszkaniu były inne osoby

Obecne na miejscu policja oraz straż pożarna początkowo założyły, że zgonu doszło wskutek zatrucia tlenkiem węgla. Jak się jednak okazało, stężenie czasu wcale nie było tak wysokie, by spowodować śmierć mężczyzny – czytamy na lokalnym portalu. Ponadto w chwili przybycia służb, w lokalu przebywały 3 kobiety. Zostały przewiezione do szpitala w celu wykonania niezbędnych badań.

Zobacz także

Na ten moment nie możemy potwierdzić, czy przyczyną śmierci mężczyzny był wydobywający się dwutlenek węgla. Tym bardziej, że jak przekazała nam straż pożarna, jego stężenie wynosiło 40 µg/m3, a więc nie było takie duże

Sabina Chyra-Giereś, KMP Częstochowa w rozmowie z wczestochowie.pl

Zobacz także

Jak dodała służby podejrzewają również, że 54-latek mógł umrzeć z przyczyn naturalnych. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok – dowiadujemy się z wczestochowie.pl.

 

RadioZET.pl/wczestochowie.pl