Zamknij

Tragiczny finał pościgu. Auto stanęło w płomieniach, są ofiary śmiertelne

21.10.2021 14:49
Wypadek przed miejscowością Czmoń
fot. Twitter/Andrzej Borowiak

Tragicznie zakończył się policyjny pościg w Wielkopolsce. Tuż przed miejscowością Czmoń doszło do wypadku, w wyniku którego ścigany pojazd stanął w płomieniach. Nieoficjalnie wiadomo, że zginęły trzy osoby.

Do zdarzenia doszło na drodze wiodącej ze Śremu w kierunku Kórnika, tuż przed miejscowością Czmoń. Ścigane auto zderzyło się z samochodem osobowym, następnie z ciężarówką i stanęło w płomieniach. Policja potwierdza, że są ofiary śmiertelne, nie podaje jednak ich liczby. Natomiast portal remiza.pl nieoficjalnie ustalił, że zginęły trzy osoby.

Tragiczny finał pościgu w miejscowości Czmoń. Trzy osoby zginęły

– Policjanci ścigali samochód, w którym poruszali się sprawcy napadu na kobietę, do którego doszło niedługo przedtem w Śremie. W pewnym momencie na łuku drogi zaczęli wyprzedzać kolumnę samochodów, uderzyli czołowo w jadący z naprzeciwka samochód peugeot, a następnie odbili się od tego auta i wpadli pod ciągnik siodłowy z naczepą. W wyniku tego zdarzenia samochód stanął w płomieniach – powiedział rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak.

Borowiak dodał, że "policjanci zdołali wyjąć z tego auta jedną osobę; jest ona ciężko ranna, aktualnie reanimowana. Osoba ta to obcokrajowiec, Gruzin". Policja potwierdza, że są ofiary śmiertelne, jednak nie podaje ich liczby ze względu na trwające czynności biegłych przy wraku auta.

Ranny w zdarzeniu został kierowca peugeota. Kierowcy tira nic się nie stało.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Remiza.pl/oprac. AK