Zamknij

Samochód wjechał w pieszych w Czołczynie. Nie żyje 22-latek

27.10.2021 15:52
Straż Pożarna
fot. ilustracyjne. Adam STASKIEWICZ/East News

Policja bada okoliczności śmiertelnego wypadku w miejscowości Czołczyn. Młody mężczyzna zginął potrącony przez samochód osobowy. 22-latek nie miał przy sobie żadnych elementów odblaskowych. 

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek wieczorem w miejscowości Czołczyn w gminie Lutomiersk w Łódzkiem. Dyżurny pabianickiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu dwójki pieszych. 

Czołczyn. Samochód wjechał w pieszych, nie żyje 22-latek

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dwoje młodych ludzi szło po niewłaściwej stronie jezdni. Był to teren zabudowany, a piesi nie posiadali elementów odblaskowych – poinformowała st. sierż. Agnieszka Jachimek z pabianickiej policji.

Samochód opel combo kierowany przez 70-letniego łodzianina wjechał w 22-letniego mieszkańca Koluszek. Pieszy pomimo podjętej reanimacji poniósł śmierć na miejscu. – Idąca z nim młoda kobieta nie odniosła obrażeń. Kierujący samochodem był trzeźwy – dodała Jachimek. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają funkcjonariusze z Pabianic.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP