Zamknij

Zaparkował samochód pod szpitalem. Nie dowierzał, gdy zobaczył rachunek [FOTO]

Redakcja
14.04.2018 21:38
Remigiusz Remo Łupicki
fot. Facebook screen

Popularny DJ Remigiusz Remo Łupicki zaparkował swój samochód pod szpitalem w Puszczykowie w województwie wielkopolskim. Gdy po trzech godzinach postoju poszedł uregulować opłatę parkingową, jego oczom ukazała się szokująca cena. 

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

DJ Remigiusz Remo Łupicki postanowił opisać w mediach społecznościowych historię z krótkiego pobytu w szpitalu w Puszczykowie. Wpis producenta muzycznego zainteresował wielu internautów.

Dziś doznałem szoku! Nie zabieram zdania w takich rzeczach lecz to nie może przejść obojętnie. (...) Wjechałem dziś przed 9 rano na parking szpitalny w Puszczykowie. Nagły wypadek, SOR. Po 3 godzinach poszedłem zapłacić bilet. Widzę płacząca kobietę, która jak się okazało, za 5 godzin parkowania auta ma do zapłaty 150zl! Myślę - pomyłka. Wsadzam mój bilet - 90zl! 30zl na godzinę (widać stawki na Bielice - jednak mało kto czyta takie info jeśli jedzie w nagłej sprawie jak ja dziś) - czytamy. 

Popularny DJ przytoczył treść swojej rozmowy z ochroniarzem parkingu. Jak się okazuje, jedna kobieta zaparkowała pod szpitalem na 12 godzin. Jej kwota do zapłaty wynosiła... 360 złotych! 

Zobacz także

Wpis wywołał oburzenie w mediach społecznościowych. 

''Karygodne i żenujące! Żerować na cudzej krzywdzie.. Szpital powinien wypowiedzieć umowę firmie Green Parking Polska w trybie natychmiastowym! I dyrekcja powinna podać się do dymisji'' - napisał jeden z internautów. 

''Już chyba lepiej zgubić bilet po prostu. Widzę, że opłata wynosi 50 zł wtedy'' - dodała inna komentująca.

RadioZET.pl/Facebook/DG  

C