Zamknij
wypadek w Dąbrowie Chełmińskiej
2 Zobacz galerię
fot. KMP w Bydgoszczy

Tragiczny wypadek wydarzył się w miejscowości Dąbrowa Chełmińska (woj. kujawsko-pomorskie). Kierowca fiata ducato zderzył się z ciężarówką wyjeżdżającą z lasu. Nie przeżył.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 6.30 na drodze wojewódzkiej nr 551. Samochód dostawczy zderzył się z ciężarówką wiozącą drewno.

Jak podaje portal Nowości Dziennik Toruński, fiat ducato uderzył w dyszel łączący ciężarówkę z przyczepą i hydrauliczny podnośnik służący do załadunku drewna.

Dąbrowa Chełmińska. Kierowca fiata zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu

"Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki MAN nie ustąpił pierwszeństwa, wyjeżdżając z lasu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym drogą samochodem dostawczym marki Fiat Ducato" - poinformowano na stronie Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Na miejscu zdarzenia szybko pojawili się strażacy, dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz policjanci. Kierowca auta dostawczego został zakleszczony w swoim samochodzie. Był nieprzytomny. Po 40 minutach strażacy uwolnili go z pojazdu i przekazali ratownikom.

- Niestety 62-latek zginął na miejscu - mówiła Lidia Kowalska z policji w Bydgoszczy, cytowana przez portal Nowości Dziennik Toruński.

Kierowca ciężarówki w momencie wypadku był trzeźwy - przekazał serwis Metropolia Bydgoska.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Nowości Dziennik Toruński/KMP w Bydgoszczy/Metropolia Bydgoska