Dali synkowi na imię Jeronimo-Martin. Internauci: Dać mu bony do Biedronki

Redakcja
23.08.2017 12:47
Dali synkowi na imię Jeronimo-Martin. Internauci: Dać mu bony do Biedronki
fot. Facebook (Szpital Powiatowy w Zawierciu)

W sieci zawrzało po tym, jak Szpital Powiatowy w Zawierciu na swoim Facebooku opublikował zdjęcie dziecka urodzonego 22 sierpnia. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie mały szczegół – chłopczyk dostał na imię Jeronimo-Martin.

Internauci natychmiast rozpowszechnili post szpitala w Zawierciu i malec już drugiego dnia swojego życia stał się sławny. – Dajcie mu bony do Biedronki – komentują żartobliwie internauci, nawiązując do portugalskiego koncernu Jerónimo Martins, które jest właścicielem sieci dyskontów Biedronka.

Czy rodzice inspirowali się koncernem Jerónimo Martins?

Użytkownicy Facebooka prześcigają się w komentarzach na temat imienia chłopca. – Jak mnie Pani na poporodowej zapytała jak chcę podpisać dziecko bo zrobiła zdjęcie to powiedziałam, że Leonid. Chociaż urodziłam córkę. Ufam, że ludzie zrobili sobie jaja na podobnej zasadzie – pisze Marta. – Czy rodzice otrzymali darmową pomoc psychologiczną? Bo mamusia ewidentnie jest w szoku poporodowym – dodaje Damian.

Trzymamy kciuki za to, aby mały Jeronimo-Martin był w przyszłości zadowolony z tego, jakie dostał imię i nie miał rodzicom nic za złe.

Unia chce skrócić matkom urlop macierzyński i dać go ojcom. Wypowiedz się w naszym serwisie MAM ZDANIE.

RadioZET.pl/Szpital Powiatowy w Zawierciu/Gazeta.pl/strz