Zamknij

Olbrychski miał wypadek na skuterze. Nieoficjalnie: jechał bez świateł

22.11.2019 22:29
Daniel Olbrychski
fot. Michał Woźniak/East News

Daniel Olbrychski uległ wypadkowi podczas podróży swoim skuterem. Kierowany przez niego pojazd zderzył się z samochodem osobowym, w wyniku czego aktor trafił do szpitala. Według nieoficjalnych ustaleń, jechał bez włączonych świateł. 

Jako pierwszy informację tę podał Polsat News. Do zdarzenia doszło stadniny koni w Żółwinie niedaleko podwarszawskiego Brwinowa. Prowadzony przez aktora skuter zderzył się z Oplem Zafirą, w wyniku czego 74-latek najpierw trafił pod opiekę sanitariuszy pogotowia, a następnie został przetransportowany do szpitala.

- Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę. Jeszcze dzisiaj będzie na premierze filmu "Van Gogi"

- poinformowała w rozmowie z polsatnews.pl Krystyna Demska-Olbrychska, żona aktora. - Na polnej drodze, jadąc skuterem, miał zderzenie z samochodem osobowym - dodała.

Polsat News: Olbrychski jechał bez świateł

 Według nieoficjalnych informacji, do których dotarła reporterka "Wydarzeń" Polsatu, Olbrychski miał prowadzić swój skuter bez włączonych świateł. Wiadomo również, że w wyniku wypadku nie stracił przytomności. 

- Około godziny 16:30 w Żółwinie na ul. Słonecznej doszło do zderzenia motoroweru z samochodem marki Opel. Obaj kierujący byli trzeźwi - potwierdziła z kolei (także w rozmowie z polsatnews.pl) podinsp. Magdalena Bieniak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Kim jest Daniel Olbrychski?

74-letni Daniel Olbrychski to absolutna legenda polskiego kina. Aktor grał w najpopularniejszych polskich filmach u największych reżyserów. Najbardziej znany jest z ról w "Trylogii" Jerzego Hoffmanna oraz "Ziemi obiecanej", "Weselu" czy "Pannach z Wilka" Andrzeja Wajdy. 

RadioZET.pl/polsatnews.pl