Danuta Holecka "pod krawatem" w TVP. Internauci: To kreacja "na prezesa"?

08.09.2019 21:41
Danuta Holecka TVP
fot. Twitter screen

Beata Szydło przeszła metamorfozę? – pytali na początku września internauci, gdy w sieci opublikowano zdjęcia byłej premier, a obecnie europosłanki PiS przyłapanej w Brukseli w skórzanej kurtce. Teraz podobne pytanie zadają Danucie Holeckiej, która w niedzielę poprowadziła główne wydanie „Wiadomości” TVP w zupełnie nowej stylizacji.

Danuta Holecka była w niedzielę gospodynią wieczornego wydania „Wiadomości” TVP. Prezenterka mówiła m.in. o polskim dobrobycie, „rządzie wyręczającym nieudolne samorządy” i wspominała kazanie arcybiskupa Jędraszewskiego o „obłąkańczych ideologiach”.

Zobacz także

O niedzielnym wydaniu głównego serwisu informacyjnego szybko zrobiło się głośno, ale bynajmniej nie za sprawą podjętych w nim tematów, a stylizacji szefowej „Wiadomości”, bo ta poprowadziła je dziś w garniturze. „To jakieś nowe standardy w TVP?” – pytają skonsternowani internauci.

Jedni więc zaciekle bronią nowej stylizacji prezenterki, pisząc m.in. o klasie i elegancji, inni doszukują się tu raczej „podstępnej ideologii gender”, „przebrania na prezesa” czy „outfitu jak z Korei”. „Legenda miejska głosi, że Danuta Holecka po godzinach udziela lekcji stepowania” – pisze kolejny internauta.

Przypomnijmy, że Danuta Holecka pod koniec kwietnia tego roku została szefową "Wiadomości" TVP 1.  Wcześniej p.o. szefa "Wiadomości" był Jarosław Olechowski. Po objęciu władzy przez PiS funkcję tę pełniła Marzena Paczuska. 

Zobacz także

Zobacz także

RadioZET.pl