Zamknij

Zaginął Darek Al-Ansi. Policja szuka 15-latka z Gdańska

19.10.2021 12:00
Daniel
fot. KMP Gdańsk

Gdańska policja szuka Darka Al-Ansi. W poniedziałek rano 15-latek wyszedł z mieszkania w dzielnicy Piecki-Migowo i do tej pory nie powrócił. Na stronie gdańskiej komendy opublikowano wizerunek nastolatka. 

Darek Al-Ansi zaginął w poniedziałek 18 października w godzinach porannych. Jak poinformowała gdańska policja, tego samego dnia wieczorem funkcjonariusze z komisariatu na Suchaninie odebrali zgłoszenie o zaginięciu 15-latka. 

Darek Al-Ansi zaginął. Policja szuka 15-latka z Gdańska

To właśnie rano matka Darka miała ostatni raz kontakt z synem, który wyszedł z mieszkania i do chwili obecnej nie wrócił ani nie skontaktował się z rodziną.

Daniel
fot. KMP Gdańsk

Na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku opublikowano wizerunek oraz rysopis chłopaka. Ma on ok. 170 cm wzrostu, ciemne oczy, krótkie włosy (również koloru ciemnego) i jest szczupłej budowy ciała. Ubrany był w kurtkę koloru czarnego z kapturem i z odblaskami, czarne spodnie, bluzę koloru khaki, a także czarne buty sportowe. 

Osoby, które rozpoznają 15-latka ze zdjęcia, mają informacje na temat zaginionego, w szczególności o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu VIII Policji w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245B, pod nr tel: 47 741 68 22 lub pod numerem alarmowym 112.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KMP Gdańsk