Zamknij

Dawid Ochowiak nie żyje. Policja znalazła zwłoki 19-latka z Biskupic Wielkopolskich

11.10.2021 10:57
Dawid Ochowiak
fot. Wielkopolska Policja

Dawid Ochowiak, który zaginął w Biskupicach Wielkopolskich, nie żyje. Policja znalazła zwłoki 19-latka po czterech dobach poszukiwań. Okoliczności zdarzenia bada prokuratura.

Dawid Ochowiak zaginął w środę 6 października. 19-latek mieszkał z rodzicami w podpoznańskich Biskupicach Wielkopolskich. Nastolatek późnym wieczorem wyszedł z domu przy ulicy Polnej i przepadł bez śladu. 

Dawid Ochowiak nie żyje. Poszukiwania 19-latka trwały cztery doby

19-letni Dawid w dniu zaginięcia był ubrany w czarną, cienką kurtkę, krótkie spodenki oraz czarno-czerwone buty sportowe. Wychodząc z domu zabrał ze sobą portfel z dokumentami i telefon, który ostatni raz logował się w sąsiedniej miejscowości - Kołacie. 

Policja przez cztery doby prowadziła intensywne poszukiwania Dawida Ochowiaka. Zwłoki 19-latka odnaleziono w niedzielny wieczór w jego rodzinnej miejscowości. - Na miejscu był koroner, który ustala, co mogło być przyczyną śmierci mężczyzny. W kolejnych dniach będziemy znać więcej szczegółów - przekazał w rozmowie z ''Gazetą Wyborczą'' Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

RadioZET.pl/Gazeta Wyborcza

C