Zamknij

30-latek zgwałcił znajomego w trakcie libacji. Poszkodowany trafił do szpitala

09.11.2021 14:01
Gwałt w trakcie libacji. Sprawca oskarżony
fot. Damian Klamka, EAST NEWS

Do gwałtu na mężczyźnie doszło w trakcie libacji w jednym z domów w miejscowości Dobroszyce na Dolnym Śląsku – poinformowała "Panorama Oleśnicka". Aresztowanemu sprawcy grozi nawet 12 lat więzienia.

Gwałt w trakcie libacji na Dolnym Śląsku. Do dramatu doszło w trakcie zakrapianego alkoholem spotkania trzech znajomych. W jego trakcie 30-latek zgwałcił znajomego.

Uczestnicy spotkania znali się. Jak podał z kolei serwis Luban.naszemiasto.pl, powołując się na Iwonę Krzyżewską-Zazulę z Prokuratury Rejonowej w Oleśnicy, akt oskarżenia w tej sprawie trafił już do sądu.

Gwałt w trakcie libacji. Poszkodowany trafił do szpitala

Gwałt skończył się leczeniem poszkodowanego w szpitalu. Do dziś boryka się z traumą. Z uwagi na niewielką społeczność wsi i wrażliwość sprawy śledczy nie ujawniają więcej szczegółów. Wiadomo, że sprawca usłyszał też zarzut naruszenia czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia powyżej 7 dni, za które grozi dodatkowo do dwóch lat więzienia.

Serwis podał też, że sprawca jest znany stróżom prawa za inne przewinienia z przeszłości. Sąd zgodził się na jego tymczasowe aresztowanie. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.

RadioZET.pl/Luban.naszemiasto.pl/Panorama Oleśnicka

C