Zamknij

Doda oskarżona przez prokuraturę. Wiemy, ile lat więzienia jej grozi

Redakcja
09.05.2018 11:52

Jak poinformował portal TVP Info, popularna piosenkarka Dorota R.-S. została oskarżona przez prokuraturę o składanie fałszywych zeznań. Oskarżenie usłyszał także jej mąż Emil S.

Doda oskarżona przez prokuraturę. Wiemy, ile lat więzienia jej grozi
fot. Radio ZET

— Zarzuty aktu oskarżenia wobec Doroty R.-S. dotyczą złożenia w dniu 11 maja 2017 r. fałszywych zeznań na okoliczność, kiedy i w jaki sposób powzięła wiedzę o zaangażowaniu się Emila S. w rozwiązanie jej konfliktu z Emilem H. Kobieta zeznała, iż dowiedziała się o tym w styczniu 2017 r. z relacji medialnych o najściu czterech mężczyzn na Emila H. w siedzibie jego firmy. W rzeczywistości, co najmniej od 13 grudnia 2016 r. była świadoma, że Emil S. podejmował działania w tym zakresie — powiedział tvp.info prok. Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

To ciąg dalszy sprawy z listopada ubiegłego roku. Wtedy śledczy zarzucili jej, że pogróżkami wpływała na świadka w sprawie związanej z groźbami wobec byłego partnera artystki — Emila H.

Sprawa dotyczy konfliktu między piosenkarką i jej byłym partnerem. Emil H. oskarżył Dodę o nadużywanie alkoholu. Doda miała także naruszać jego nietykalność cielesną.

Zobacz też:

 Doda znów wezwana do prokuratury. Usłyszy kolejne zarzuty

RadioZET.pl/maal