Zamknij

TYLKO U NAS: Doda zdradza, czemu zaoferowała pomoc nękanym kobietom [WIDEO]

Redakcja
27.11.2017 18:44
TYLKO U NAS: Doda zdradza, czemu zaoferowała pomoc nękanym kobietom [WIDEO]
fot. Radio ZET

22 listopada piosenkarka Dorota Rabczewska została zatrzymana przez policję i przewieziona do Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Przesłuchanie miało dotyczyć sprawy wymuszeń finansowych na jej byłym narzeczonym, Emilu Haidarze. Artystka na swoim Facebooku zaoferowała pomoc prawną kobietom, które znalazły się w podobnej sytuacji. Dlaczego? - Myślę, że mogę dodać trochę siły i otuchy - powiedziała w rozmowie z Radiem ZET. 

Zobacz także

''W związku z moją obecną sytuacją,otrzymuję wiadomości na fb i telefony ze wsparciem i zrozumieniem, za które serdecznie pragnę podziękować. Domniemam, że to właśnie przez nagłośnienie przez media moich problemów prywatnych, dostałam też mnóstwo wiadomości z prośbą o pomoc od kobiet, będących w podobnej sytuacji - nękania przez mężczyzn rękami prawa. Przeczytałam kilka maili od instytucji zajmujących się ochroną praw kobiet w Polsce z prośbą bym dodała kobietom otuchy i siły. W końcu przechodzimy przez to samo...ja mam przez jednego gentlemana 6 spraw w sądzie'' - napisała wokalistka.

Doda odniosła się do zamieszczonego wpisu w rozmowie z Radiem ZET. - Zaproponowałam pomoc, bo dostaje mnóstwo wiadomości z rożnych fundacji i organizacji. Mam silną i odważną postawę. Myślę, że mogę dodać trochę siły i otuchy ludziom którzy tego potrzebują. Nie znałam tego problemu, dopóki na własne oczy tego nie zobaczyłam - powiedziała piosenkarka. 

RadioZET.pl/DG