Doda zatrzymana! Wcześniej gwiazda miała zabarykadować się w domu [CO WIEMY?]

Redakcja
22.11.2017 10:48
Doda zatrzymana! Wcześniej gwiazda miała zabarykadować się w domu [CO WIEMY?]
fot. Agencja Gazeta

Piosenkarka Dorota R. została zatrzymana przez policję i przewieziona do Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Według rzecznika prokuratury usłyszy zarzuty dot. sprawy założonej przez jej byłego partnera Emila Haidera.

Z oświadczenia rzecznika prokuratury możemy dowiedzieć się, że gwiazda jest podejrzana "o nakłanianie innych, ustalonych w sprawie osób do zmuszania Emila H. do określonego zachowania". Piosenkarka była zaręczona z Haiderem. Toczyła się sprawa dot. pierścionka zaręczynowego.

Gwiazda - w trakcie zatrzymania - miała przez kilka godzin stawiać opór. Zabarykadowała się w mieszkaniu. W końcu policjantom udało się ją zatrzymać i przewieźć do prokuratury. 

Pojawiały się także informacje, że Dorota R. i Emil S. mieli wynająć gangsterów do uciszenia byłego narzeczonego.  Dorota R. sama prowadzi sprawę przeciwko swojemu agentowi, od którego chce zwrotu 160 tys. zł.

R. w ostatnim czasie skupiała się na grze w filmie "Pitbull" u Patryka Vegi. Podczas kręcenia zdjęć do tej produkcji spotkaliśmy ją ostatnio na ulicach Warszawy (powyżej film).

RadioZET.pl/wp/maal