Zamknij

Nie żyje dwoje dzieci i ksiądz. Nie przeżyli groźnego wypadku

03.07.2019 16:52
Wypadek
fot. OSP Cieszków

Nie żyje dwójka dzieci oraz ksiądz, ranni w wypadku, do którego doszło pod koniec czerwca w jednej z dolnośląskich miejscowości. Okoliczności oraz przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja. 

Do zdarzenia, o którym informowało tvn24.pl, doszło 21 czerwca bieżącego roku w miejscowości Dziadkowo niedaleko Milicza (woj. dolnośląskie). Zderzyły się wówczas dwa samochody osobowe, którymi podróżowało łącznie dziewięć osób, w tym czworo dzieci.

Wypadek
fot. Google Maps

Rannych zostało osiem osób, a najciężej trzy - dzieci w wieku 4 i 5 lat oraz ksiądz. Po wypadku trwała walka o ich życie. Niestety, poszkodowanych nie udało się uratować. 

Zobacz także

- Potwierdzam, że jedna osoba dorosła i dwójka dzieci biorących udział w tym wypadku zmarły. Prokuratura prowadzi postępowanie w tej sprawie, wyjaśniane są okoliczności zdarzenia - powiedział w rozmowie z tvn24.pl Krzysztof Niedzielski, zastępca Prokuratora Rejonowego w Miliczu.

Jak podaje portal, duchowny zmarł na drugi dzień po wypadku, 4-letni chłopiec 27 czerwca, natomiast 5-letnia dziewczynka odeszła we wtorek. 

RadioZET.pl/tvn24.pl