Zamknij

Pijany rzucał dachówkami. Prawie trafił matkę z dzieckiem, uszkodził kilka aut [WIDEO]

Redakcja
28.07.2018 12:35
Kłodzko
fot. You Tube screen

Przez kilkadziesiąt minut chodził po dachu jednej z kamienic w Kłodzku (woj. dolnośląskie), wyrywał dachówki i zrzucał je na ulicę. Zniszczył w ten sposób kilka samochodów, a niewiele brakowało, by jedna z dachówek trafiła w spacerującą po deptaku matkę z dzieckiem. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, został już zatrzymany przez policję.

O incydencie, który wydarzył się w piątkowe popołudnie przy ul. Armii Krajowej w Kłodzku, napisał portal tvn24.pl. W sieci można także znaleźć nagranie, na którym zarejestrowany został przebieg zdarzenia:

Na filmie widać, jak mężczyzna w wieku ok. 30 lat przechadza się wyraźnie chwiejnym krokiem po dachu jednej z kłodzkich kamienic, co jakiś czas wyrywa dachówki, a następnie zrzuca je z dachu na ulicę. Jedna z nich prawie trafiła w matkę z dzieckiem. Niektóre uderzyły tez w samochody - ogólnie dziesięć pojazdów zostało uszkodzonych. Na szczęście nikt z przechodniów nie ucierpiał.

Zobacz także

- Według moich informacji mężczyzna dobrowolnie oddał się w ręce funkcjonariuszy. Okazało się, że był nietrzeźwy - przekazał tvn24.pl. komisarz Kamil Rynkiewicz z zespołu prasowego Komedy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. - Prowadzone będą czynności w związku z uszkodzonymi przez niego pojazdami - dodał.

RadioZET.pl/tvn24.pl/MP