Przeżyła gehennę w mieszkaniu. Bili ją, przypalali papierosami, polewali wrzątkiem!

Redakcja
16.06.2018 10:52
Przemoc
fot. Pixabay

Policja zatrzymała mężczyznę i kobietę, którzy w brutalny i wymyślny sposób znęcali się nad swoją współlokatorką. Oboje trafili już do aresztu, grozi im kilkuletnie więzienie. 

Ta bulwersująca historia wydarzyła się w Ząbkowicach Śląskich (woj. dolnośląskie). 41-letnia kobieta zamieszkała wraz ze swoją znajomą i jej konkubentem. Przez pierwszy miesiąc wszystko było w porządku, potem jednak zaczęła się prawdziwa gehenna.

Mężczyzna zaczął brutalnie i metodycznie znęcać się nad swoją współlokatorską. Repertuar jego tortur był naprawdę pojemny - obejmował: bicie, kopanie, przypalanie papierami, polewanie wrzątkiem, a nawet obcinanie włosów i wybijanie zębów. Po jakimś casie do tego okrutnego procederu dołączyła się jego partnerka.  

Zobacz także

Maltretowana 41-latka trafiła w końcu do szpitala. Miała wybite zęby, połamane kończyny, a także oparzenia. Dopiero w trakcie hospitalizacji opowiedziała o dramacie, którzy przeżyła w mieszkaniu. Po wyjściu z placówki już tam nie wróciła.

Okrutna para została natomiast zatrzymana przez policję. Usłyszeli zarzuty i najbliższe trzy miesiące spędza w areszcie. 48-letniej kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności, 36-latek może zaś otrzymać wyrok 2,5 roku dłuższy, ponieważ był już kiedyś karany za podobne przestępstwo.

Chcesz otrzymywać podobne informacje? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET!

RadioZET.pl/KPP Ząbkowice Śląskie/MP