Zamknij

Śmiertelny wypadek motocyklisty. Mężczyźnie po zderzeniu urwało nogę

11.10.2021 07:13
Wypadek
fot. Damian Klamka/East News

Tragiczny wypadek nas Dolnym Śląsku. Podczas wyprzedzania kierowca auta osobowego najechał na motocyklistę. Siła uderzenia była tak duża, że mężczyźnie urwało nogę. Niestety, pomimo interwencji służb medycznych, nie przeżył wypadku. 

Do wypadku, o którym informuje lokalny portal nOlesnica.pl, doszło w niedzielę ok. godz. 16:45 w pobliżu miejscowości Brzezinek i Ostrowina w powiecie oleśnickim (woj. dolnośląskie). Kierujący renault wyprzedzał szereg pojazdów i w pewnym momencie wjechał w jadącego prawidłowo z naprzeciwka motocyklistę.

Dolny Śląsk. Wypadek na drodze. Motocykliście urwało nogę

Siła uderzenia była tak duża, że motocykliście urwało nogę. Mimo wszystko zaraz po wypadku był przytomny. Wezwano karetkę pogotowia oraz  śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który musiał wylądować ok. 300 metrów od miejsca tragedii. 

Portal opublikował w internecie nagranie z miejsca zdarzenia. Widać na nim m.in. uszkodzone w wyniku zderzenia pojazdy oraz śmigłowiec LPR.

Niestety, pomimo przeprowadzonej reanimacji motocyklista zmarł. Teraz służby będą wyjaśniać przyczyny oraz dokładne okoliczności wypadku. Droga przez kilka godzin była zablokowana. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/nolesnica.pl