Zamknij

Zabójstwo matki i dziecka w Bolesławcu. Są wstępne wyniki sekcji zwłok [NOWE FAKTY]

Redakcja
26.02.2019 11:11
Policja
fot. policja.pl

Mieszkanka Bolesławca i jej 3,5-letni synek zmarli od kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu ciosów nożem. Zwłaszcza rany w okolicach serca okazały się śmiertelne. Polsat News podał wstępne wyniki sekcji zwłok, które otrzymała już prokuratura. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Do tej rodzinnej tragedii doszło w piątek nad ranem w Bolesławcu (woj. dolnośląskie) w bloku przy ul. Kilińskiego. Zbudzeni krzykami na klatce schodowej sąsiedzi wezwali policję. Funkcjonariusze znaleźli na schodach 32-letnią kobietę, która miała liczne rany kłute. Nie udało się jej uratować pomimo prób reanimacji.

Okazało się, że jej zabił ją konkubent, 30-letni Sebastian R. Wcześniej zamordował również w taki sam sposób swojego 3,5-letniego syna, którego ciało wyrzucił przez okno. Nożownik zaatakował także policjantów, którzy postrzelili go w brzuch. Trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację.

W sobotę mężczyzna usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa. Przyznał się do obu czynów, a sąd zastosował trzymiesięczny, tymczasowy areszt. 

Zobacz także

Według ustaleń Polsat News do prokuratury dotarły już wstępne wyniki sekcji zwłok. Wynika z nich, że zarówno kobieta, jak i dziecko zginęli od kilkunastu, a może nawet kilkudziesięciu ciosów nożem. Śmiertelne okazały się rany w okolicach serca. Badania wykazały też, że Sebastian R. w momencie dokonywania zbrodni był pod wpływem narkotyków. 

Morderstwo w Bolesławcu. Tak wygląda miejsce zbrodni:

RadioZET.pl/polsatnews.pl/PAP/MP