Zamknij

Groźny wypadek. Auto robiło salta w powietrzu, z impetem wpadło do rowu

24.01.2022 14:50
auto zrobiło salta
fot. Youtube: ArcziPL

Groźny wypadek na drodze między Strzelinem i Wrocławiem. Kierowca samochodu osobowego z impetem wpadł do rowu podczas wyprzedzania i przekoziołkował. Nagranie z wypadku trafiło do mediów społecznościowych.

Do wypadku doszło między Strzelinem i Wrocławiem na drodze wojewódzkiej 395. Nieudany manewr wyprzedzania o mały włos nie zakończył się tragedią dla kierowcy seata.

"Kierujący pojazdem osobowym marki renault chciał rozpocząć manewr wyprzedzania kolumny pojazdów. Następnie zjechał częściowo na lewy pas. W tym samym czasie manewr wyprzedzania wykonywał już pojazd osobowy marki seat. Kierowca seata chcąc uniknąć zderzenia z renault, odbił gwałtownie w lewo łapiąc pobocze i, tracąc panowanie nad swoim pojazdem, wpadł do rowu" - podaje fanpage "strzelin998".

Nagranie wideo z wypadku trafiło do mediów społecznościowych. Na filmie widzimy, jak seat z dużą siłą zjeżdża w stronę rowu i dachuje, wykonując salto.

"Dachowanie wyglądało poważnie, ale kierowca miał dużo szczęścia i nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci za sprawcę uznali kierowcę renaulta i ukarali go mandatem" - podaje "Gazeta Wrocławska".

RadioZET.pl/ Gazeta Wrocławska/ Strzelin998

C