Zamknij

Zaginęła 75-letnia Józefa Solarz. Była na spacerze w lesie

09.07.2019 22:24
Zaginęła 75-letnia Józefa Solarz. Była na spacerze w lesie
fot. KPP Polkowice

Zaginęła 75-letnia mieszkanka Chojnowa, Józefa Solarz – alarmuje fundacja Itaka. Kobieta ostatni raz widziana była 30 czerwca. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Na 75-latkę czeka mąż i pozostali bliscy.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

75-letnia Józefa Solarz zaginęła 30 czerwca. Tego dnia spacerowała z mężem po lesie, niedaleko miejscowości Michałów (gmina Chocianów).  Małżeństwo zbierało jagody. W pewnym momencie, mąż 75-latki stracił ją z oczu. Policjanci z Polkowic prowadzą intensywną akcję poszukiwawczą mieszkanki Chojnowa.

fot. Fundacja ITAKA

Policja prosi o pomoc

75-letnia Józefa Solarz  w dniu zaginięcia miała na sobie spodnie w kolorze czarnym, brązową bluzkę i ciemne buty- mokasyny.

Zobacz także

Zaginiona ma 168 centymetrów wzrostu i waży około 70 kilogramów. Jest szczupłą osobą o krótkich, siwych włosach. Ma niebieskie oczy  oraz znaki szczególne: znamię w postaci plamki po lewej stronie podbródka.

Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobyty 75-latki, proszone są o natychmiastowy kontakt z policją. Należy dzwonić pod numer Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach - 76-846-33-00 - lub pod numer alarmowy 112.

Zobacz także

RadioZET.pl/Fundacja ITAKA/se.pl