Zamknij

Tragiczny finał poszukiwań 22-latka. Ciało znaleziono w samochodzie. "Nie żył od pewnego czasu"

09.11.2021 14:09
Ciało w samochodzie
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

Tragiczny finał poszukiwań Dominika z Osiecznej (woj. wielkopolskie). 22-latek, którego poszukiwano od soboty, został znaleziony martwy w swoim samochodzie. Auto dostrzeżono przy jednej z dróg na terenie województwa. 

22-letni Dominik z Osiecznej zaginął 6 listopada, gdy wyjechał autem spod swojego domu. Od tego momentu nie wrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną, która zgłosiła sprawę na policję.

Dominik z Osiecznej nie żyje. Ciało 22-latka znaleziono w samochodzie

Grupa poszukiwawcza "Szukamy i ratujemy" opublikowała we wtorek w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformowała o tragicznym finale poszukiwań mężczyzny. 

"Chwilę po godz. 14 otrzymaliśmy informację o odnalezieniu osoby zaginionej w pojeździe w jednym z sektorów. Niestety, na pomoc było już za późno" - czytamy. 

Z kolei policja potwierdziła, że samochód - czarny seat ibiza - znaleziono na jednej z polnych dróg pod Czempiniem (również woj. wielkopolskie). 

- Wewnątrz [policjanci] dostrzegli mężczyznę, ale auto było zamknięte. Otwarto je dzięki pomocy strażaków, jednak mężczyzna nie żył od pewnego czasu. Sprawą zajmuje się teraz prokuratura, choć na tym etapie wykluczane są kryminalne okoliczności sprawy - przekazał w rozmowie z portalem leszno.naszemiasto.pl Mariusz Wojciechowski z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/leszno.naszemiasto.pl

C