Zamknij

Donald Trump dziękuje Polakom na Twitterze: Wspaniałe doświadczenie!

Redakcja
07.07.2017 11:14
Trump
fot. PAP

- Wczorajszy pobyt w Polsce to "wspaniałe doświadczenie" - napisał w piątek na Twitterze Donald Trump. Prezydent Stanów Zjednoczonych podziękował Polakom za entuzjastyczne przyjęcie podczas swojej 2-dniowej wizyty nad Wisłą.

Prezydent USA nie mógł się nachwalić Polaków po kilkunastogodzinnym pobycie w naszym kraju. Podziękował nawet tym, którzy nie byli do niego pozytywnie nastawieni:

- Wczorajszy pobyt w Polsce to "wspaniałe doświadczenie" - czytamy na jego prywatnym Twitterze. - Dziękuję wszystkim, także hejterom, za wspaniałe recenzje przemówienia! - dodał amerykański przywódca.

Czy Polska zyskała na wizycie Trumpa?

W środę i czwartek Trump przebywał z wizytą w Warszawie. Spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą, po czym rozmawiał z przywódcami krajów Europy Środkowej i Wschodniej na szczycie Trójmorza.

Przed odlotem do Hamburga - gdzie Trump weźmie udział w szczycie G20 - wygłosił na placu Krasińskich szeroko komentowane na całym świecie przemówienie. Z prezydentem USA przyjechała do Europy także jego małżonka, Melania Trump. W czwartek spotkała się z pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP/MP