Zamknij

Donald Tusk z awizo przyłapany na poczcie. Piechociński komentuje: widać, że ustawka

31.03.2019 21:17
Donald Tusk z awizo przyłapany na poczcie. Piechociński komentuje: widać, że ustawka
fot. archiwum RadioZET.pl

Zdjęcie Donalda Tuska odbierającego przesyłkę na poczcie w Sopocie wzbudziło w sieci spore zainteresowanie. Internauci zwracają uwagę na fakt, że szefowi Rady Europejskiej nie towarzyszyli ochroniarze. Ale komentarzy jest więcej, wśród nich te mniej pozytywne.

Donald Tusk przyłapany w kolejce na poczcie to w ostatnich dniach hit sieci. „Siedział cierpliwie na poczcie w Sopocie. Kolejki były spore. Podszedłem, porozmawialiśmy kilka minut. Po następnych kilku minutach podszedł do okienka z awizo i odebrał przesyłkę. Nazywa się Donald Tusk” – napisał internauta pod opublikowanym na Twitterze zdjęciem.

Na komentarze - te pozytywne i negatywne - nie trzeba było długo czekać. Choć wielu internautów zwraca uwagę na to, że Tusk jak każdy inny obywatel - bez ochrony - odczekał swoje w kolejce, by odebrać przesyłkę, inni komentują krótko: to ustawka. Wśród nich jest m.in. Janusz Piechociński.

Widać, że ustawka. Zapraszam do placówki pocztowej w Mysiadle, krzeseł nie ma, średnio w kolejce 2 tuziny Ludzi. Za to gazet dobrej zmiany ile chcesz.

napisał Janusz Piechociński

W nieco innym tonie sytuację skomentował Roman Giertych. „Może Donald Tusk udzieliłby małego szkolenia panu prezesowi Kaczyńskiemu pt. Odbieranie awizo?” – napisał na Twitterze, przypominając, że mimo dwukrotnego awizo prezes PiS nie odebrał wezwania do zwrotu 50 tys. zł

Zobacz także

Wcześniej, w połowie listopada zeszłego roku, dziennikarz Sky News Mark Stone udostępnił w sieci zdjęcie Tuska stojącego w kolejce w lokalnym sklepie w Brukseli. Wówczas zdjęcie również błyskawicznie wzbudziło uwagę internautów.

Zobacz także