Zamknij

Donald Tusk założył konto na Instagramie. Pochwalił się zdjęciem z dzieciństwa

Redakcja
22.04.2018 21:41
Donald Tusk
fot. East News

22 kwietnia, w dniu swoich 61 urodzin Donald Tusk podzielił się ze światem informacją o tym, że za namową przyjaciół, założył konto na Instagramie. Na jego profilu znalazło się zdjęcie z wczesnych lat młodości, którego nie pokazywał nigdy wcześniej.

Donald Tusk Instagram

Pierwsza o założeniu przez Donalda Tuska konta na Instagramie, poinformowała jego córka, Katarzyna, która na co dzień prowadzi popularnego bloga „Make Life Easier”. Jednocześnie poprzez znany portal społecznościowy, złożyła swojemu tacie urodzinowe życzenia.

Instagram Tuska

Przewodniczący Rady Europejskiej już pierwszego dnia umieścił na swoim „Insta” trzy zdjęcia. Uwagę internautów szczególnie przykuło jedno z nich – czarno-białe z wczesnych lat młodości. – Więc zacząłem z drobną pomocą moich wnuków – pisał Donald Tusk o swoich pierwszych krokach na Instagramie.

Wybory prezydenckie 2020

Przewodniczący klubu Platformy Obywatelskiej Sławomir Neumann w wywiadzie dla „Super Expressu” powiedział, że Donald Tusk wróci z Brukseli do Polski na wybory prezydenckie, które mają się odbyć w 2020 roku. W najnowszym sondażu prezydenckim, prowadzi Andrzej Duda (36 proc.), na drugim miejscu jest Donald Tusk (26 proc.). Trzecie miejsce przypada charyzmatycznemu prezydentowi Słupska Robertowi Biedroniowi (19 proc.).

Tak prezentuje się Instagram Donalda Tuska po pierwszym dniu:

Donald Tusk Instagram
fot. Instagram

RadioZET.pl/strz