Doda wpłaciła poręczenie majątkowe. Czy zatrzymanie zaszkodzi jej karierze?

Redakcja
23.11.2017 16:10
Dorota R.
fot. East News

Piosenkarka Dorota R wpłaciła 100 tysięcy złotych poręczenia majątkowego. Według adwokata Adama Gomuły zdejmuje to z niej prokuratorski zakaz opuszczania kraju. W środę prokuratura postawiła artystce zarzuty związane m.in. z grożeniem świadkowi. Dodzie grozi do 5 lat więzienia. 

Czy prokuratorskie zarzuty mogą zaszkodzić w karierze piosenkarki? Wręcz przeciwnie. Manager piosenkarki zapewnia, że od środy otrzymuje mnóstwo telefonów z propozycjami koncertów. Sama Doda spędziła natomiast czwartek na planie filmowym. W mediach społecznościowych zamieściła zdjęcia ze znanymi polskimi aktorami i podpisem pozdrowienia z ostatnich zdjęć z planu filmu "Pitbull. Ostatni pies!"

Zobacz także

Adwokat piosenkarki twierdzi, że wyda oficjalne oświadczenie w sprawie aktualnej sytuacji Doroty R.. Za to adwokat poszkodowanego Emila Hajdara powtarza, że w czasie procesu sądowego zmieni kwalifikację czynu tak, aby Dodzie groziło do 10 lat więzienia.

Zobacz także

Przypomnijmy: Dorota R. jest podejrzewana o próbę wymuszenia miliona złotych od swojego byłego narzeczonego Emila Hajdara oraz współpracę z gangsterami, którzy mieli mu grozić. W sprawie zatrzymano też obecnego chłopaka celebrytki Emila S. Razem z piosenkarką mieli wynająć gangsterów i zapłacić im 300 tysięcy złotych za "uciszenie" Hajdara, który zarzuca celebrytce kilka przestępstw.

RadioZET.pl/MaG/MP