Zamknij

Stare Berezowo. Ceniony chirurg zginął w wypadku. "Odszedł nagle i tragicznie"

18.08.2021 15:08
Wypadek Stare Berezowo
fot. KPP Hajnówka

Dr Paweł Sokołowski, znany i ceniony chirurg z Podlasia, zginął w wypadku koło miejscowości Stare Berezowo. Mężczyzna jadący motocyklem zderzył się z ciężarówką.

Do wypadku na drodze wojewódzkiej Bielsk Podlaski - Hajnówka, w którym koło miejscowości Stare Berezowo zginął 30-letni mężczyzna, doszło w sobotę (14 sierpnia). Jak informowała podlaska policja, motocyklista poniósł śmierć wskutek zderzenia z ciężarówką. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynikało, że oba pojazdy jechały w tę samą stronę - w kierunku Bielska Podlaskiego.

Wypadek w Starym Berezowie. Nie żyje ceniony chirurg z Podlasia

Kilka dni po wypadku, szpital w Hajnówce poinformował w mediach społecznościowych, że ofiarą tragedii w Starym Berezowie był znany i ceniony chirurg dr Paweł Sokołowski. 

"Odszedł nagle i tragicznie lek. med. Paweł Sokołowski, chirurg, przyjaciel, kolega. Łączymy się w bólu z najbliższymi Pawła" - czytamy w komunikacie opublikowanym na Facebooku.

"Z ogromnym żalem, poruszeni niebywałą tragedią, łączymy się w bólu i składamy najserdeczniejsze wyrazy głębokiego współczucia i żalu rodzinie i bliskim dr. Pawła Sokołowskiego zmarłego tragicznie w wypadku drogowym" - napisano w oświadczeniu władz szpitala.

RadioZET.pl/PAP