Zamknij

Dramat w Nowej Soli. Młody chłopak rozszarpany przez psy

Redakcja
04.02.2018 09:48
Dramat w Nowej Soli. Młody chłopak rozszarpany przez psy
fot. Flickr

Rozszarpane ciało mężczyzny znaleziono w Nowej Soli na terenie jednej z firm. Teren zakładu pilnowany był przez cztery psy. Prawdopodobnie 21-latek próbował się włamać się do obiektu.

Zagłosuj

Uważasz, że zaostrzenie prawa zmniejszyłoby liczbę włamań i kradzieży?

Liczba głosów:

W sobotę 3 lutego późnym popołudniem w Nowej Soli (woj. lubuskie) na ogrodzonym terenie firmy znaleziono zwłoki młodego mężczyzny.  Sprawą zajęła się policja, jednak niemal pewne jest, że za śmierć 21-latka odpowiadają cztery psy, które pilnowały terenu. Najprawdopodobniej doszło do próby wtargnięcia do obiektu.

Cztery psy chroniły terenu firmy

Sprawę prawdopodobnego zagryzienia człowieka na śmierć potwierdził rzecznik zielonogórskiej policji. – Zwłoki z licznymi ranami szarpanymi i innymi uszkodzeniami zostały znalezione w sobotę po południu. Wstępne oględziny sugerują, że człowiek ten mógł zostać zaatakowany przez psy. Teren zakładu jest ogrodzony i pilnowany przez stróża oraz cztery psy. Niewykluczone, że rzuciły się one na mężczyznę, kiedy przeszedł przez ogrodzenie. Na razie to jednak hipoteza – komentował prokurator Zbigniew Fąfera.

21-latek odnaleziony następnego dnia

Według wstępnych ustaleń zgon nastąpił nocą z piątku na sobotę. Wiadomo, że w tym czasie na terenie zakładu przebywał pracownik ochrony. Mężczyzna zostanie przesłuchany przez policję.

Zobacz także

RadioZET.pl/Fakt24.pl/Wprost.pl/strz