Zamknij

Skandal w szkole. Nauczycielka zakleiła niegrzecznemu uczniowi usta

Dominik Gołdyn
27.03.2019 23:18
Skandal w szkole. Nauczycielka zakleiła niegrzecznemu uczniowi usta
fot. Shutterstock

Skandaliczne zachowanie nauczycielki fizyki w szkole podstawowej w Drawsku. Kobieta postanowiła ukarać niegrzecznego ucznia, zaklejając mu usta taśmą.  

Chcesz czytać częściej takie artykułu? Dołącz do grupy dla rodziców na Facebooku

Do nietypowego i karygodnego sposobu zdyscyplinowania niegrzecznego 13-latka doszło w szkole podstawowej w Drawsku w województwie wielkopolskim.
Nauczycielka fizyki, matematyki i informatyki prowadziła zajęcia w siódmej klasie. W trakcie lekcji przeszkadzał jej 13-letni Marek. Kobieta upomniała ucznia i zagroziła zaklejeniem ust. Gdy ostrzeżenie nie podziałało, Martyna B. wyjęła taśmę klejąca i ukarała 13-latka.
Sprawą po licznych skargach ze strony rodziców i uczniów zainteresował się dyrektor podstawówki. Nauczycielka musiała przeprosić za swoje zachowanie, które nazwała... żartem.   

Zobacz także

- To było jakieś 2-3 minuty przed końcem lekcji. Sytuacja została wyjaśniona, rodzice tego ucznia nie mają pretensji, ale musiałem to zgłosić do rzecznika dyscyplinarnego dla nauczycieli przy wojewodzie wielkopolskim – mówi w rozmowie z ''Faktem'' Zbigniew Piątek, dyrektor szkoły. Sprawę wyjaśnia poznańskie kuratorium.
RadioZET.pl/Fakt/DG