Zamknij

Rutkowski: W czwartek konferencja. Jest wątek handlu narkotykami

Redakcja
10.05.2017 15:21

W czwartek (11. maja) o godzinie 14. w hotelu Sofitel we Wrocławiu odbędzie się konferencja, na której Krzysztof Rutkowski zaprezentuje szczegóły swojego śledztwa w sprawie śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. – Czterech moich ludzi jest na miejscu, gdzie cały czas intensywnie pracują – komentował Rutkowski, dodając, że na konferencji przedstawi również nieoficjalne wyniki z sekcji zwłok.

Rutkowski: W czwartek konferencja. Jest wątek handlu narkotykami
fot. EastNews

Druga konferencja Rutkowskiego

Krzysztof Rutkowski w rozmowie z redaktorem RadioZET.pl powiedział, że na jutrzejszej konferencji zaprezentuje część wyników swojego śledztwa, które wskazują, że śmierć Magdaleny Żuk mogła być powiązana z handlem narkotykami. – Jutro w hotelu Sofitel o godzinie czternastej jest konferencja, na której zaprezentuję istotne dla śledztwa informacje – mówił Rutkowski.

Zobacz także

Minister Ziobro przedstawił hipotezy

10 maja o godzinie 15.30 odbyła się konferencja ministra sprawiedliwości. Zbigniew Ziobro wypowiedział się na temat stanowiska ministerstwa w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Zorganizowany handel kobietami jest jedną z czterech hipotez, którą według Zbigniewa Ziobro polscy śledczy biorą pod uwagę badając sprawę. Prokuratura w Jeleniej Górze przesłuchała również partnera Magdaleny Żuk, jej przyjaciela, który poleciał po nią do Egiptu, oraz członków rodziny.

Zobacz także

RadioZET.pl/strz