Zamknij

Druh Damian zmarł w drugi dzień świąt. "Całe życie przed nim było"

28.12.2021 19:57

Damian Wróbel nie żyje. 27-letni druh Ochotniczej Straży Pożarnej w Gorzeniu Dolnym (woj. małopolskie) zmarł w święta. W środę odbędzie się pogrzeb 27-latka. 

Damian Wróbel
fot. OSP Gorzeń Dolny

Informację o śmierci młodego strażaka ochotnika podano na facebookowej stronie OSP Gorzeń Dolny. Druh Damian zmarł w drugi dzień świąt.

"Z głębokim żalem przyszło nam poinformować, iż dziś rano 26.12.2021 na wieczną służbę do domu Pana odszedł w wieku 27 lat Dh Damian Wróbel" - czytamy. Nie ujawniono przyczyny śmierci młodego mężczyzny.

Druh Damian nie żyje. Miał 27 lat

Druh Damian sprawował funkcję członka zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Gorzeniu Dolnym w latach od marca 2016 roku do marca 2021 roku. Uroczystości pogrzebowe strażaka odbędą się w środę 29.12.2021 r. o godz. 10.00 w kościele parafialnym w Mucharzu.

Pod informacją o śmierci Damiana Wróbla pojawiło się wiele komentarzy osób, które pożegnały druha OSP. "Nie wierzę, że go nie ma wśród nas, całe życie przed nim było"; "Serdeczne współczucie dla całej rodziny, przyjaciół i kolegów OSP"; "Aż trudno uwierzyć. Odpoczywaj w pokoju" - czytamy na Facebooku.

RadioZET.pl/OSP Gorzeń Dolny