Zamknij

Autobus z dziećmi wjechał do rowu. Grupa wracała z wakacyjnych kolonii

PAP
06.08.2022 20:33
Autobus z dziećmi wpadł do rowu
fot. NewsLubuski/East News (ilustracyjne)

Autobus przewożący dzieci wracające z kolonii wjechał w sobotę do przydrożnego rowu w miejscowości Dunajek (woj. warmińsko-mazurskie). Nikt nie został ranny, jednemu dziecku udzielono pomocy medycznej na miejscu.

Autobus przewożący dzieci wracające z kolonii wjechał w sobotę do przydrożnego rowu w miejscowości Dunajek (Warmińsko-mazurskie) - podała policja. Nikt nie został ranny, jednemu dziecku udzielono pomocy medycznej na miejscu.

Do zdarzenia doszło na łuku drogi wojewódzkiej nr 655 w powiecie oleckim. Pojazdem podróżowało 19 dzieci i dwoje opiekunów. Wracali z kolonii pod Giżyckiem do Suwałk.

Autobus z dziećmi wpadł do rowu

- Kierowca nie dostosował prędkości do warunków i wjechał do przydrożnego rowu. W zdarzeniu nikt nie został ranny. Jednemu dziecku, które miało lekko skaleczoną wargę, udzielono pomocy medycznej na miejscu - przekazała PAP kom. Justyna Sznel z policji w Olecku.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane przez policję jako kolizja. Kierowca autobusu był trzeźwy, został ukarany mandatem w wysokości ponad 1 tys. zł.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Marcin Boguszewski

C