Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dwaj policjanci pobici na służbie. Chcieli zatrzymać mistrza sztuk walki

19.09.2017 15:04
xxx wiadomosci

Niecodzienna historia w woj. lubuskim. – Młody, rosły i wysportowany mężczyzna pobił dwóch policjantów na służbie. Prokuratura Rejonowa w Żarach wszczęła śledztwo – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Zbigniew Fąfera.

Dwaj policjanci pobici na służbie. Chcieli zatrzymać mistrza sztuk walki fot. Archiwum RadioZET.pl
Zagłosuj

Czy zajęcia samoobrony powinny zostać wprowadzone od polskich szkół?

W poniedziałkowy wieczór w Lubsku policjanci zostali wezwani do awantury. Gdy funkcjonariusze weszli do pomieszczenia, w którym miała miejsce kłótnia, jeden z mężczyzn rzucił się na mundurowych. Policjanci zostali pobici. Agresorem okazał się były żołnierz i mistrz sztuk walki, którego udało się obezwładnić dopiero po wezwaniu posiłków.

Policjanci trafili na mistrza sztuk walki

Finalnie agresor trafił do aresztu. – Napastnik został zatrzymany i niebawem będzie przesłuchany w charakterze podejrzanego. O tym, jakie usłyszy zarzuty, zadecyduje m.in. opinia biegłego co do obrażeń, jakich doznali pokrzywdzeni funkcjonariusze. U jednego z nich jest podejrzenie złamania nosa – mówił Fąfera w rozmowie z PAP, dodając, że jak na razie nie jest znany dokładny przebieg tego zajścia. Więcej będzie można powiedzieć po dalszych ustaleniach, m.in. przesłuchaniu świadków, pokrzywdzonych i samego sprawcy.

Czy Polska ma szanse na reparacje wojenne? Weź udział w dyskusji w naszym serwisie MAM ZDANIE.

RadioZET.pl/PAP/strz

Oceń