Dwaj policjanci pobici na służbie. Chcieli zatrzymać mistrza sztuk walki

Redakcja
19.09.2017 15:04
Dwaj policjanci pobici na służbie. Chcieli zatrzymać mistrza sztuk walki
fot. Archiwum RadioZET.pl

Niecodzienna historia w woj. lubuskim. – Młody, rosły i wysportowany mężczyzna pobił dwóch policjantów na służbie. Prokuratura Rejonowa w Żarach wszczęła śledztwo – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Zbigniew Fąfera.

Zagłosuj

Czy zajęcia samoobrony powinny zostać wprowadzone od polskich szkół?

Liczba głosów:

W poniedziałkowy wieczór w Lubsku policjanci zostali wezwani do awantury. Gdy funkcjonariusze weszli do pomieszczenia, w którym miała miejsce kłótnia, jeden z mężczyzn rzucił się na mundurowych. Policjanci zostali pobici. Agresorem okazał się były żołnierz i mistrz sztuk walki, którego udało się obezwładnić dopiero po wezwaniu posiłków.

Policjanci trafili na mistrza sztuk walki

Finalnie agresor trafił do aresztu. – Napastnik został zatrzymany i niebawem będzie przesłuchany w charakterze podejrzanego. O tym, jakie usłyszy zarzuty, zadecyduje m.in. opinia biegłego co do obrażeń, jakich doznali pokrzywdzeni funkcjonariusze. U jednego z nich jest podejrzenie złamania nosa – mówił Fąfera w rozmowie z PAP, dodając, że jak na razie nie jest znany dokładny przebieg tego zajścia. Więcej będzie można powiedzieć po dalszych ustaleniach, m.in. przesłuchaniu świadków, pokrzywdzonych i samego sprawcy.

Czy Polska ma szanse na reparacje wojenne? Weź udział w dyskusji w naszym serwisie MAM ZDANIE.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP/strz