Zamknij

Działaczka PiS tworzy ruch Polska Parafialna, bo... katolik nie może startować z list PiS i PO

Redakcja
11.05.2017 09:46
Działaczka PiS tworzy ruch Polska Parafialna, bo... katolik nie może startować z list PiS i PO
fot. Flickr

Działaczka PiS Anna Kamińska postanowiła stworzyć ruch Polska Parafialna. Dlaczego? Jej zdaniem katolik nie może startować ani z list PO, ani z list PiS.

Anna Kamińska, była żona Mariusza Antoniego Kamińskiego niedawno proponowała, aby do Sejmu wchodzić mogły tylko osoby po ślubie. Teraz tworzy nowy byt polityczny, określony jako Polska Parafialna. O pomyśle Kamińskiej pisały dwa tabloidy - "Fakt" i "Super Express". Jeśli wszystko pójdzie dobrze, oddawać głosy na Polskę Parafialną będzie można już w najbliższych wyborach.

- Niech żaden katolik, prawdziwy katolik, dobry mąż i ojciec rodziny nie waży się startować z PiS, PO czy innej listy niż z naszej Polski Parafialnej! Nie dajmy się odwieść od tego Wielkiego Dzieła przez szykany i podstępy PiS, PO i innych partii, które niczym wilki będą atakować mnie i nas, by rozbić nasze dzieło - zapowiada inicjatorka nowej grupy.

Kamińska prowadziła ogólnopolską akcję zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy wprowadzającej zaostrzony reżim moralny w parlamencie. Swoje postępowanie motywuje osobistymi przeżyciami, a więc zdradą byłego męża. 

RadioZET.pl/Fakt/SuperExpress/MAAL