Zamknij

Chłopiec, który wypadł z 11 piętra, jest operowany. "Nastąpiło jakieś załamanie"

Magdalena Kulej
19.09.2019 23:56
Dziecko wypadło z 11 piętra w Toruniu. Chłopiec jest operowany
fot. GODONG / BSIP/EAST NEWS

Czteroletni chłopiec, który wypadł z okna mieszkania na 11 piętrze w Toruniu, jest operowany. Lekarze mówią o stanie zagrożenia życia. Kilka godzin wcześniej wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej, żeby przeprowadzić badania. 

Dziecko, które wypadło z okna w Toruniu jest obecnie operowane. - Początkowo otrzymywaliśmy ze szpitala bardzo dobre wieści, ale później nastąpiło jakieś załamanie i pojawiły się diagnozy o dodatkowych urazach dziecka. Chłopiec jest operowany, a lekarze określają jego stan jako zagrażający życiu. Nie mam dokładnych informacji o tym jakich urazów dotyczy operacja" - przekazała Polskiej Agencji Prasowej przed północą kom. Marta Nawrocka z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Dziecko wypadło z okna na 11 piętrze w Toruniu

O wypadku informowaliśmy po godzinie 19. Dwie godziny wcześniej służby w Toruniu otrzymały zgłoszenie, że 4-latek wypadł z okna i spadł na trawnik. Chłopiec był w mieszkaniu sam. - Ale tylko przez tę chwile, ponieważ ogólnie przebywał pod opieką matki, która akurat w tym czasie, kiedy doszło do wypadku, wyszła wyrzucić śmieci - mówiła Nawrocka.

Chłopiec trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie, ale po kilku godzinach poinformowano, że dziecko zostało wprowadzone w stan śpiączki farmakologicznej, żeby można było przeprowadzać badania.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP