Zamknij

23-latka wypadła z czwartego piętra. W mieszkaniu zostało malutkie dziecko

01.02.2022 16:38

Do szpitala trafiła 23-latka, która wypadła z czwartego piętra z bloku w Ełku w województwie warmińsko-mazurskim. Jak podają lokalne media, młoda kobieta opiekowała się 1,5-rocznym synem. 

Ełk
fot. Facebook.com/Pogotowie Ratunkowe Ełk

Do groźnego zdarzenia na osiedlu przy ulicy Słowackiego w Ełku doszło we wtorek 1 lutego około godziny 12. Jak informuje Twój Kurier Olsztyński, służby otrzymały zgłoszenie o kobiecie, która wypadła z okna w kuchni na czwartym piętrze. 

Ełk. 23-latka wypadła z okna, w mieszkaniu został 1,5 roczny syn

23-latka najprawdopodobniej sięgała po torebkę, która znajdowała się na parapecie. Wtedy straciła równowagę i wypadła z okna. Młoda kobieta w stanie ogólnym dobrym została przewieziona na SOR - przekazało Pogotowie Ratunkowe w Ełku.

- Okazało się, że w mieszkaniu pozostał sam jej 1,5 roczny synek. Policjanci zaopiekowali się dzieckiem, powiadomili także o zdarzeniu tatę dziecka i przekazali je następnie ojcu. Teraz wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia - powiedziała Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/tko.pl