Zamknij

Elżbieta Pawłowicz organizuje kolejną zbiórkę. Potrzeba... 50 tys. zł!

Redakcja
25.02.2018 19:05
Elżbieta Pawłowicz i Mateusz Kijowski
fot. Krzysztof Kaniewski/REPORTER

Elżbieta Pawłowicz organizuje kolejną zbiórkę pod hasłem ''Stypendium Wolności''. Tym razem pieniądze nie trafią na konto Mateusza Kijowskiego. Celem akcji jest pomoc "aktywnym działaczom, którym leży na sercu dobro wspólne". 

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Zagłosuj

Wesprzesz zbiórkę Elżbiety Pawłowicz?

Liczba głosów:

Zrzutkę w imieniu organizatorów stowarzyszenia ''Wolność Równość Demokracja'' prowadzi Elżbieta Pawłowicz - prywatnie siostra posłanki PiS, Krystyny. Pieniądze zostaną przeznaczone na rozwój społeczeństwa obywatelskiego.

Z zebranych datków organizatorzy chcą wesprzeć "aktywnych działaczy, jako nagrodę za ich wysiłek na rzecz dobra wspólnego: wolnej, demokratycznej, praworządnej Polski". 

''Jesteśmy opozycją uliczną działającą razem od końca 2015 roku we wszystkich miastach całej Polski. Pokażmy, że umiemy być solidarni w ofiarowywaniu pomocy również teraz w trudniejszych czasach'' - piszą o sobie działacze ''Wolność Równość Demokracja''.

Zobacz także

To już druga zrzutka w ramach tzw. "Stypendium Wolności". W poprzedniej zebrano 32 tys. zł dla Mateusza Kijowskiego.

Były, skompromitowany lider KOD żalił się w wywiadzie, że rozważa emigrację, bo nie może znaleźć pracy. Dziękując za hojność internautów mówił, że dzięki zbiórce mógł "spokojnie przeżyć święta".

RadioZET.pl/zrzutka.pl/DG