Zamknij

Ewa Bugała wraca do TVP? Ma dostać nowe stanowisko

Redakcja
22.03.2018 11:13
Ewa Bugała wraca do TVP? Ma dostać nowe stanowisko
fot. Youtube screen

Ewa Bugała wraca do TVP — dowiedział się nieoficjalnie dziennik.pl. Dziennikarka ma dostać pracę w Biurze Prasowym Telewizji Polskiej. Na początku lutego Ewa Bugała objęła funkcje rzecznika prasowego i dyrektor komunikacji korporacyjnej w PKN Orlen. Jednak z uwagi na spore kontrowersje szybko zrezygnowała z tej posady. 

Ewa Bugała zrezygnowała z pracy w PKN Orlen po dwóch dniach. Jak tłumaczyła, powodem tej decyzji miała być „fala hejtu i niesprawiedliwych ataków”, jaka ją spotkała po objęciu stanowiska rzecznika prasowego i dyrektor komunikacji korporacyjnej. 

Była dziennikarka TVP Ewa Bugała ma znowu wrócić do Telewizji Publicznej. Takie informacje podaje dziennik.pl. Bugała prawdopodobnie zostanie pracownicą Biura Prasowego TVP. Bugała nie chciała skomentować tych doniesień, Biuro Prasowe także nie odniosło się jeszcze do tych spekulacji. 

29-letnia Ewa Bugała zaczęła pracę w TVP w 2012 roku. W 2016 roku, kiedy szefową serwisu została Marzena Paczuska, Bugała przygotowywała materiały do głównego wydania „Wiadomości” i szybko stała się główną dziennikarką polityczną stacji. Później przeszła do TVP Info, gdzie prowadziła m.in. program „Nie da się ukryć”.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/dziennik.pl/KM