Zamknij

Fabian nie wrócił z imprezy. Policja: ciało prawdopodobnie ukryto. Jest nagroda

20.07.2021 12:57
Fabian Zydor
fot. Policja Wielkopolska

Fabian Zydor z Tarnowej pod Wrześnią (woj. wielkopolskie) zaginął w tajemniczych okolicznościach 5 lat temu. Policja podejrzewa, że 17-latek nie żyje, a jego ciało ukryto. Wyznaczono nagrodę w zamian za pomoc w tej sprawie.

Fabian Zydor zaginął 30 października 2016 roku. 17-latek spotkał się z kolegami na imprezie w jednym z domów w jego rodzinnej miejscowości. "Po wyjściu ze spotkania nie dotarł już do swojego domu oddalonego o kilkaset metrów. Wszelki ślad po nim zaginął" - poinformowała wielkopolska policja.

Fabian Zydor zaginął. Policja podejrzewa, że nie żyje. Nagroda w zamian za informacje

Zaginięcie chłopca do tej pory pozostawało niewyjaśnione. Teraz szef wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak poinformował o wyznaczeniu nagrody za pomoc w ustaleniu szczegółów tej sprawy. Policjanci podejrzewają, że 17-latek został zamordowany, a ciało ukryte.

"Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę w wysokości 10 000 złotych dla osoby, która przekaże informacje pomocne w tej sprawie. Każda taka osoba może skontaktować się z oficerami zajmującymi się tą sprawą pod nr tel. 572 899 555 albo osobiście w KWP Poznań ul. Kochanowskiego 2A, pokój 430. Funkcjonariusze wszystkim kontaktującym się osobom zapewniają pełną anonimowość" - czytamy na stronie mundurowych z Wielkopolski.

Zobacz także

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Policja Wielkopolska